Az IKI20 rendezvénysorozat részvételi szabályzata

A rendezvénysorozat szervezője az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet:

6722 Szeged
Honvéd tér 6.
+36 62 544-539

A rendezvénysorozat időtartama alatt a jelen részvételi szabályzat hozzáférhető az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet weboldalán (http://www.lingo.u-szeged.hu).

Időtartam

A rendezvénysorozat időtartama: 2022. augusztus 31. – 2023. április 20.

A rendezvénysorozat 2 szakaszból áll:

• 1. szakasz: 2022. augusztus 31. – december 8.
  • 2. szakasz: 2022. február 5. – 2023. április 20.

A szakaszokon belül az egyes pályázatok határideje a rendezvénysorozat végétől eltérhet. Minden esetben a programkiírásban szereplő dátumokat kell figyelembe venni.

Részvétel

A rendezvénysorozat pályázatain és programjain minden egyetemi polgár részt vehet.

A pályázatok elérhetők az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet weboldalán (http://www.lingo.u-szeged.hu/iki20) és az IKI20 CooSpace színtéren (https://www.coosp.etr.u-szeged.hu/Scene-686445) található kiírásban foglaltak szerint. A pályamunkák beadása az IKI20 CooSpace színtér megfelelő alszíntereiben történik. A pályázatok leírása egyben a Részvételi szabályzat részét képezi, az abban foglalt részvételi és játékszabályok betartandók. A rendezvénysorozat teljes időtartama alatt minden résztvevő pályázatonként csak egy pályamunkát adhat be, de több pályázaton is részt vehet.

A Idegennyelvi Kommunikációs Intézet épületében szervezett programok 2023. április 20-án zajlanak, melyek részletes leírását legkésőbb 2023. február 6-án közzétesszük az intézet weboldalán.

A pályázatokon és programokon a részvétel ingyenes, és a jelentkezés a kiírásban szereplő időtartamon belül folyamatos.

Pontgyűjtés

Az egyes pályázatokon és a programokon való személyes részvétellel a résztvevők a programkiírásban foglaltak szerint pontokat gyűjthetnek, amiket az IKI20 CooSpace színtérben regisztrálunk.

Nyeremények

Az egyes pályázatok legjobbjait mindkét szakaszban könyvjutalommal vagy online szótárhozzáféréssel jutalmazzuk.

Ezen kívül a 2. pályázati szakasz lezárultával a pályázat teljes időtartamára vonatkozóan az alábbi nyereményeket adjuk át:

• A legtöbb pontot összegyűjtő pályázónak 50.000 Ft, valamint jogosultság egy általa választott teljes féléves kurzus látogatására hivatalos Neptun-regisztráció nélkül a 16 órás nyelvi kereten túl. (Nem hallgató egyetemi polgár esetében egy 1 féléves ingyenes részvétel az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet bármely kurzusán a 2023-2024 tanév első félévében.)
  • A legalább 20 pontot összegyűjtők között sorsolással kiválasztott pályázónak 40.000 Ft
  • A 2023. április 20-i rendezvényen a legtöbb pontot összegyűjtő résztvevőnek 30.000 Ft
  • A legkreatívabb pályázatok beküldőinek 10.000 - 10.000 Ft

A nyerteseket CooSpace üzenetben értesítjük.

Eredményhirdetés

Az 1. szakaszban beérkezett pályázatok eredményhirdetését 2022. december 8-án, a 2. szakaszban beérkezettekét pedig 2023. április 20-án tartjuk. A pontgyűjtő játék eredményhirdetése is 2023. április 20-án lesz.

Azok a nyertesek, akik nem tudnak jelen lenni az eredményhirdetésen, az 1. szakaszban elnyert díjakat 2023. január 31-ig, a 2. szakaszban elnyert díjakat 2023. június 30-ig vehetik át.  Az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet fenntartja magának a jogot, hogy a nyereményeket kizárólag a résztvevőknek adja át, a nyereményeket átruházni nem lehet.

A nyertesek fényképes igazolvánnyal igazolják személyazonosságukat.

GDPR

Jelen rendezvénysorozathoz kapcsolódóan a résztvevők személyes adatait nem kezeljük, a pályázatokon és programokon való részvétel CooSpace hozzáférésen keresztül történik.

A programokon fényképek és videófelvételek készülnek, amelyeket az interneten, illetve az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet folyosóján kihelyezett képernyőkön felhasználhatunk. A programokon való részvétellel a résztvevők hozzájárulnak ahhoz, hogy ezeken a felvételeken ők is szerepelhetnek.