Állásajánlat, 2022. március 17.

A Szegedi Tudományegyetem Idegennyelvi Kommunikációs Intézete pályázatot hirdet angol és német szakos nyelvtanári munkakörök betöltésére

Intézetünk angol és német szakos nyelvtanárokat keres határozatlan idejű munkaviszonyra teljes munkaidőben Szegeden.

A munkakörbe tartozó feladatok: angol és/vagy német általános és szaknyelvi órák tartása, tananyagfejlesztésben való aktív részvétel és nyelvvizsgáztatás az Intézet által szervezett nyelvvizsga-rendszerekben.

Az illetmény megállapítására a Munka Törvénykönyve, a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint az SZTE Kollektív Szerződésének rendelkezései az irányadók (teljes munkaidő esetén bruttó 450.000 Ft/hó).

Olyan jelentkezőket várunk, akik nyitottak a módszertani újításokra, szívesen használnak kreatív ötleteket a tanításban, és fejlődni szeretnének szakmájukban.

A pályázás feltétele angol és/vagy német szakos középiskolai tanári oklevél. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Benyújtandó dokumentumok:

• Végzettség meglétét igazoló okmányok másolata
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (vagy megkéréséről szóló igazolás)
  • Aláírt nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatai pályázattal összefüggő kezeléséhez
  • Minden olyan dokumentum, amelyet a pályázó beadandó pályázata elbírálása szempontjából fontosnak tart

A munkaviszony tervezett kezdete: 2022. augusztus 1.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. április 17.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. május 17.

A pályázatokat elektronikus úton a levai@lingo.u-szeged.hu e-mail címre kérjük beküldeni.