Tanulj és nyelvvizsgázz az Egyetem Nyelviskolájában!

Tudtad, hogy az Idegennyelvi Kommunikációs Intézetben ingyenesen tanulhatsz nyelveket?

Ha aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel a Szegedi Tudományegyetemen, nyelvóráink ingyenesek a számodra. A következő oldalon tájékozódhatsz arról, hogy hány nyelvórát vehetsz fel térítésmentesen egyetemi tanulmányaid során:

Ingyenes nyelvórák »

Milyen nyelvórákat kínálunk és hogyan tudsz jelentkezni?

Angol, német, francia, olasz, orosz és spanyol nyelvekből általános nyelvi, szaknyelvi és nyelvvizsga-előkészítő kurzusokat hirdetünk, amelyeket szabadon választható tárgyakként a Neptunban tudsz felvenni minden félév elején a kurzusfelvételi időszakban. Itt találod a kurzuskínálatunkban szereplő tárgyak leírásait:

Tantárgyleírások »

Miért érdemes nálunk tanulnod?

Évente átlagosan 3000 SZTE hallgató vesz részt nyelvtanfolyamainkon. Az általuk kitöltött elégedettségi kérdőívek azt mutatják, hogy a hallgatóink szívesen járnak hozzánk és eredményesen tanulnak nálunk. A kérdőívek összesített eredményeit itt böngészheted:

Hallgatói visszajelzések »

Nincsen meg a diplomához szükséges nyelvvizsgád?

Tájékozódj arról, hogy mik a szakod elvégzésének kimeneti nyelvvizsga követelményei, keress a kurzuskínálatunkban neked megfelelő tanfolyamokat, és válassz az általunk szervezett nyelvvizsgák közül:

Nyelvvizsgák »

Várunk szeretettel tanfolyamainkon és nyelvvizsgáinkon! Sikeres nyelvtanulást kívánunk!