Állásajánlat, 2019. május 28.

Az SZTE Idegennyelvi Kommunikációs Intézet pályázatot hirdet közösségi média asszisztens gyakornok munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás időtartama: 2019. augusztus 26 - 2020. január 31.

Foglalkoztatás jellege: kötetlen munkarend (8 óra/hét)

A munkavégzés helye: 6722 Szeged, Honvéd tér 6.

Munkakör leírása: Az intézetvezetővel és a tanulmányi referenssel egyeztetett célok és irányelvek mentén, a mentor felügyelete alatt, az Intézet Facebook oldalára posztokat tervez, fogalmaz meg, azokhoz képeket keres és szerkeszt, elkészíti a posztok piszkozatait. Kutatómunkát végez az oldalon publikálandó vagy megosztandó tartalmak összegyűjtése céljából. Ötleteket ad a kommunikációs tervek elkészítésében, részt vesz a kreatív koncepciók kidolgozásában.

Illetmény: bruttó 40.000 Ft/hó

A munkakör betöltése szempontjából szükséges készségek, képességek:

  • Érdeklődés a nyelvek, a nyelvtanulás iránt;
  • B2 szintű angol nyelvtudás;
  • Kiváló írásbeli kommunikációs készség, kifogástalan magyar nyelvhasználat és helyesírás;
  • Pontosság, precizitás, kritikus gondolkodás, lényeglátás;
  • Esztétikai érzék, kreativitás, humorérzék;
  • Aktuális közösségi média trendek ismerete;
  • Képesség önálló és csapatmunkára;
  • Számítástechnikai ismeretek (elektronikus levelezés, keresés az interneten, Windows felhasználói ismeretek, Adobe Photoshop, Google Drive)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent korábbi, közösségi média kezelésben szerzett tapasztalat (Facebook, Instagram, stb.).

A magyar nyelvű motivációs levelet és önéletrajzot tartalmazó pályázatokat Simon Péter részére a simonp@lingo.u-szeged.hu e-mail címre várjuk.